Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Videonovērošana rūpnīca ražotne

Rūpnīcas un citas ražošanas lokācijas var izmantot videonovērošanas nodrošināto drošību. Izejvielu, piemēram, zāģmateriālu, vara un tērauda, ​​zādzības joprojām ir zagļu iekārotāko lietu saraksta augšgalā, un diemžēl zagļi vēršas pret ražotnēm un noliktavām ar augstāku frekvenci. Lai saglabātu konkurētspēju, atsevišķas rūpnīcas paļaujas arī uz ļoti apsargātiem komercnoslēpumiem. Visaptveroša drošības kameru sistēma palīdzēs aizsargāt jūsu ēku, darbiniekus un materiālus, kā arī palīdzēs saglabāt konkurētspēju augošā tirgū.

Videonovērošanas priekšrocības rūpnīcās

Zādzības novēršana – ir pierādīts, ka drošības kameras attur zādzības, ja tās ir redzamas, un gadījumā, ja jūsu rūpnīca tiek apzagta, moderna novērošanas sistēma palīdzēs identificēt zagli un saukt pie atbildības.

Kvalitātes kontrole – Digitālo kameru tehnoloģijas attīstība ir ļāvusi veikt kvalitātes kontroli, izmantojot videonovērošanu. Videonovērošanas kameras var palīdzēt padarīt jūsu kvalitātes kontroles procesu ātrāku un efektīvāku.

Attālā uzraudzība – novērošanas sistēma ļauj pārraidīt savus drošības materiālus internetā, padarot to ērti pārbaudīt jebkurā no jūsu viedīrīcēm jebkurā laikā. Tas ir īpaši noderīgi, ja lielu rūpnīcu vai vairākas ražotnes atrašanās vietas gadījumā. Drošības parametru pārkāpuma automātiska atpazīšana un attālināta informēšana ļauj optimizēt apsardzes izmēru un norīkot personāla apsardzi tieši tur, kur visvairāk nepieciešama cilvēka klātbūtne.

Drošība darba vietā – Novērošanas kameras var novietot bīstamu mašīnu tuvumā, lai droši uzraudzītu automatizētos procesus vai pasargātu darbiniekus no apdraudējuma. Tas gadiem ilgi ir bijis populārs videonovērošanas kameru pielietojums, un tas ir kļuvis efektīvāks, jo tehnoloģija ir attīstījusies.

Vienkārša uzturēšana – uzraudzības sistēmu ar IP (interneta protokola) kamerām ir viegli uzturēt. Atšķirībā no iepriekšējām analogajām kamerām tās ir drošības darbiniekiem vai videonovērošanas kompānijai viglāk pāraudzīt, uzturēt, papildināt un atjaunot.

Drošības kameru riski ražošanā

Konfidencialitāte – aizsargāt savu darbinieku privātumu, turot kameras sabiedriskās vietās, piemēram, ražošanas un administratīvajās telpās, un ārpus telpām, kur privātums ir galvenais. Tāpat svarīgi nodrošināt drošu pieslēgumu, kam spēj piekļut vienīgi uzņēmuma autorizēts personāls kā arī izmantot uzticamu ražotāju ierīces, kas neievāc lietotāja datus.

Bojājumi – kameras, kas uzrauga ražošanas procesus, vai smagās mašīnas var tikt sabojātas, krītot daļām vai nepareizi darbojoties. Tāpēc svarīgi izvērtēt arī nepiecašamo kameru izturību uz putekļiem, mitrumu un tamlīdzīgiem ražošanas vietu faktoriem.

Pārtraukumi – strāvas padeves traucējumi vai strāvas nepareizs spriegums var sabojāt sistēmu vai pārtraukt ierakstu, un ražotne var tikt pakļauta zādzībām vai citiem bojājumiem. Lai gan šāda veida bojājumi ir reti, ir svarīgi, lai būtu rezerves drošības veids, lai aizsargātu savus darbiniekus un ēkas, ja rodas šāda veida traucējumi. Šis iemesls ir vēl viens iemesls lai uzņēmuma elktrības un inteneta instalācijas vienmēr būtu augstākajā līmenī

Pirms rūpnīcas drošības kameru uzstādīšnas

Rūpnīcas var ļoti atšķirties pēc veida un ražošanas iespējām. Jūsu rūpnīcas drošības kameru vajadzības būs atkarīgas no vairākiem svarīgiem faktoriem. Pirms Iegādājieties un uzstādiet videonovērošanas sistēmu, apsveriet katru no šiem jautājumiem:

○ Vai zinat, ko vēlaties fiksēt novērošanas kamerā? (Zādzība, atbildības jautājumi, darbinieku traumas, mehāniskas kļūmes, utml)

○ Cik liels pieprasījums pēc jūsu ražoto produktiem vai ražošanas izejvielām?

○ Kāda veida drošība jums pašlaik ir uzstādīta un vai tā ir apmierinoša?

○ Ko uzskatāt par visaktuālāko drošības apdraudējumu?

○ Vai jums kādreiz ir bijušas problēmas ar zādzību? Ja jā, kas palīdzētu vieglāk šīs problēmas risināt?

○ Cik liela ir jūsu ražošanas jauda un cik lielus riskus rada tieši ražošanas jauda?

○ Vai ražošana vienmēr notiek konkrētās zonās? Vai tā ir atkarīga no pasūtījumiem vai sezonalitātes? (Ražošanā mainīgās lokācijās var būt nepieciešama paaugstināta drošība vai elastīgāka kameru sistēma.)

Novērošanas kameru pozīcijas ražotnēs

○ Primāri novietojiet kameras pie iejām un izejām, birojā, ražošanas zonās un piegādes / saņemšanas zonās, lai maksimāli labi fiksētu katra apmeklētāja kadru, kurš ienāk jūsu rūpnīcā.

○ Pārliecinieties, ka kameras atrodās atklātās pozīcijās, tās nevar aizsegt ražošanas iekārtas, materiāli vai darbinieki. Ieteicams tās uzstādīt katrā stūrī, lai pilnībā aptvertu ražošanas telpas, darba vietas un uzglabāšanas telpas.

○ Vidējas drošības telpas var nodrošināt ar kupola 360 grādu kamerām, kas piestiprinātas pie griestiem. Aizsargājāmākās vietas ieteicams aprīkot ar stacionārām, piemēram, bīstamas iekārtas, vērtīgas izejvielas utt.).

○ Ja ražotnei ir vairākas ražošanas lokācijas, vai pārvaldiet ļoti lielu rūpnīcu neatsverama būs attālināta sistēmas pārvaldība.

drošības sistēmas rūpnīca ražotne

Mēbeļu ražotnē izbūvēti optiskie tīkli, drošības un apgaismojuma sistēmas

Videoprojekts Baltija ir veicis drošibas sistēmu izveidi, papildināsanu, atjaunošanu vai nomaiņu daudzās ražotnēs. Papildus drošības sistēmām Videoprojekts Baltija mēbeļu ražotnē ierīkojuši arī vājstrāvu tīklu un datortīklu, kā arī izveidojuši vairākus optiskā tīkla pieslēgumus ātrai iekārtu darbībai ražošanas teritorijā. Tāpat ražošanas uzņēmuma teritorijā uzstādīta arī energoefektīva un automatizēta apgaismojuma sistēma.

Drošība videonovērošana ražošana

Kokapstrādes uzņēmumi videonovērošanu izmanto plaši funkcionāli

Sadarbojoties ar vairākiem kokapstrādes uzņēmumiem Videoprojekts Baltija ir piedalījies dažādu risinājumu izstrādē un ieviešanā, liekot kamerām darīt darbus, kuros cilvēks var kļūdīties vai dēļ neuzmanības radīt kaitējumu sev vai ražošanas uzņēmumam. Tās ir krāsnis ar ļoti augstu temperatūru, ražošanas līniju pieskatīšana, birku nolasīšana un iekārtu darbības kontrole. Tāpat videonovērošana palīdz baļķu šķirošanas līniju operatoriem uz monitoriem kontrolēt produkcijas plūsmu un nepārtrauktību.

Jūs varētu interesēt:

mikroviļņu kustības sensori

Perimetra apsardze. Kādas drošības barjeras izvēlēties?

16.martā 2021

Risinājumi, Uzņēmumi

Apsardzes sistēmu viens no drošības līmeņiem ir perimetra apsardzes iekārtas, kuru uzdevums ir detektēt apsargājamās teritorijas pārkāpuma faktu. Perimetra detektorus var pieslēgt apsardzes sistēmai un signalizācijas režīmā saņemt trauksmes signālu par fiksētu nesankcionētu iekļūšanu teritorijā. Ir vairāki perimetra apsardzes tehniskie risinājumi. Kuru no tiem izvēlēties, skaidro Videoprojekts Baltija drošības speciālisti.  Mikroviļņu perimetra barjeras Efektīvākais perimetra …

Videonovērošanas uzstādīšana

Kandavā videonovērošana uz optiskā tīkla bāzes

12.martā 2021

Reģioni, Risinājumi

Kandavas pilsēta jau kopš 2015. gada lieto Videoprojekts Baltija uzstādīto sistēmu. Kandavas novada pašvaldības policijas vadība ir ļoti apmierināta ar novērošanas kameru sistēmas pienesumu drošības uzlabošanai. Pašvaldības policijas priekšnieks Rihards Zariņš informē, ka vairumā pārkāpumu fiksēšanā, kas notiek Kandavā, tiek izmantota arī videonovērošanas sistēma. Kandavas centrā ir uzstādītas gan fiksētas, gan grozāmas gan arī transportlīdzekļu …

Lauksaimnieku īpašumus sargā radari un analītikas kameras

10.martā 2021

Risinājumi, Uzņēmumi

2020.gads nesis jaunas iespējas plašu teritoriju aizsardzības nodrošināšanai ar viedām tehnoloģijām. Tie ir tālas darbības radari, kas līdz pat 120 metru lielā attālumā spēj identificēt cilvēka vai transportlīdzekļa kustību un tā mainīgās koordinātas nodot grozāmajai kamerai, kas šo kustīgo objektu pietuvina un izseko. Kamera savukārt ir aprīkota ar analītikas funkciju, kas visus notikumus, kas ir …