Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Salaspilī uzstādītā videonovērošana pilsētai palīdz novērst noziedzību, notvert vaininiekus un ilgtermiņā samazina noziegumu skaitu. 
24. jūnijā plkst. 21.19 videonovērošanas kamerās tika pamanītas personas, kuras Miera ielā lietoja alkoholiskos dzērienus. Policisti, veicot personu pārbaudi, noskaidroja, ka viena atrodas “policijas meklēšanā”, tādēļ tika aizturēta un nogādāta Valsts policijā. Par alkohola lietošanu neatļautā vietā pārkāpējiem piemēroti naudas sodi.

3. jūlijā plkst. 04.07 videonovērošanas kamerās pamanīta persona pie Mazās ielas, kura, ejot gar transportlīdzekļiem un īpašumiem, centās noskaidrot, vai transportlīdzekļu durvis un īpašuma teritorijas vārti ir aizslēgti. Persona, ieraugot policiju, novilka cimdus un iemeta tos krūmos. Veicot pārbaudi, tika noskaidrots, ka personai ir piemērots drošības līdzeklis un nakts laikā tai jāatrodas dzīvesvietā. Pie aizturētā atradās vairākas bankas kartes uz citu personu vārdiem, kā arī priekšmeti, kas var tikt izmantoti zādzībām no transportlīdzekļiem un dzīvokļiem. Aizturētais nodots Valsts policijai.

11. jūlijā plkst. 04.56 videonovērošanas kamerā garāžās pie Skolas 18 fiksēts vīrietis, kurš streipuļodams iesēdās BMW un aizbrauca Skolas ielas virzienā. Policijas patruļgrupa minēto BMW apturēja pārbaudei pie Skolas 11 un konstatēja, ka autovadītājs vada transportlīdzekli bez vadītāja apliecības un 2,04 promiļu alkohola reibuma stāvoklī. Autovadītājs nodots Ceļu policijai.

Autors: Salaspils Vēstis
Avots: news.lv

Jūs varētu interesēt:

Videoprojekts Baltija turpinās rūpēties par Dobeles novada videonovērošanas sistēmu

19.jūnijā 2020

Reģioni

Dobeles novada pašvaldība 2020.gada jūnijā veica iepirkumu “Videonovērošanas sistēmas apkalpošana un videonovērošanas iekārtu iegāde, piegāde un uzstādīšana Dobeles novadā”. Tika saņemti piedāvājumi no diviem uzņēmumiem, bet par uzvarētāju iepirkumā tika atzīta SIA “Videoprojekts Baltija”, kas arī turpmāko 36 mēnešu rūpēsies par novada videonovērošanas sistēmas veiksmīgu funkcionēšanu! Informācija par iepirkumu: šeit!

Drošības sistēmas Iecavas pirmsskolas izglītības iestādei “Cālītis”

13.jūnijā 2020

Reģioni

Iecavas novada pašvaldības administrācija 2020.gada maijā veica iepirkumu “Drošības sistēmu piegāde un uzstādīšana Iecavas pirmsskolas izglītības iestādes “Cālītis” vajadzībām”. Tika saņemti piedāvājumi no 3 uzņēmumiem, bet par uzvarētāju iepirkumā tika atzīts SIA “Videoprojekts Baltija”, kas arī veiksmīgi realizēja šo projektu! Informācija par iepirkumu: šeit!

Skrunda kopējā Kurzemes videonovērošanas tīklā

Sākot ar 2019 gada 1. decembri, Skrundas novadā videokameras ir pieslēgtas vienotam Kurzemes tīklam, kas palīdzēs uzlabot drošību. Tās iegādātas Latvijas un Lietuvas kopprojektā. Iesaistījušās Aizputes, Brocēnu, Dundagas, Durbes, Grobiņas, Nīcas, Priekules, Rojas, Rucavas, Saldus, Skrundas, Talsu, Vaiņodes un Ventspils novada pašvaldības. Partneri Lietuvā – Kretingas, Pluņģes un Skodas rajons. Projektu kūrēja Kurzemes plānošanas reģions. …