Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Lai nodrošinātu autonomus drošības risinājumus vietās, kur nav elektrības pieslēguma, bet teritorijas saimniekam ir nepieciešamība nodrošināt drošību cilvēkiem (pludmales, karjeri), kustamam un nekustamam īpašumam (tehnikas un krājumu novietnes, privātu ceļu kontrolpunkti, nomaļas vietas), ir iespējams uzstādīt bezvadu drošības sistēmas, kas tiek darbinātas ar saules un vēja ģenerētu enerģiju.

Videoprojekts Baltija 2022.gada maijā veikusi drošības sistēmu uzstādīšanu privātam grants karjeram, kas ir autonoms risinājums nomaļām vietām, kur nepieciešama kvalitatīva videonovērošana, bet nav elektrības. Līdz ar elektro pieslēguma neesamību nav arī apgaismojuma, tāpēc iespējas sargāt savu tehniku, krājumus un instrumentus līdz šim bijusi minimāla.
– Saules panelis un vēja ģenerators nodrošina barošanu ilgākā laika periodā, ne tikai vasarā un saulainā laikā, jo tiek uzkrāta atbilstoša izmēra baterijās.
– 4G risinājumi un grozāmas kameras ar tālo tuvinājuma funkciju saimniekam nodrošina attālinātu sekošanu līdzi objektā notiekošajam plašā teritorijā.
– Grants karjerā ir uzstādāmi vairāki autonomie stabi, kas centralizēti darbojas vienotā signāla pārraides antenu tīklā.
– Dati pamatā uzkrājas SD kartēs un nodrošina arhīvu vairākām nedēļām, bet var tikt novadīti arī uz ierakstu serveri vai mākoni, ja nepieciešams ilgāks ieraksts.
– Cilvēku un transporta atpazīšanas analītika nodrošina tikai pamatotu ierakstu arhīvu un paziņojumus uz viedtālruni.
– Pastāv iespēja papildināt sistēmu ar bezvadu pārraides signalizāciju ar jaudīgiem un mobiliem ārtelpu kustību sensoriem, ko var viegli pārvietot atkarībā no kustamās tehnikas novietojuma. Bezvadu sensoru darbības ilgums ir līdz 3 gadiem un tas ziņos par kustību.

Ņemiet vērā! Autonomie risinājumi negarantē, ka ziemas mēnešos sistēma darbosies ar 100% jaudu, jo panelis var apsnigt, saules nebūt un kādu laiku var būt arī bezvējš. Tādam periodam jānodrošina manuāla uzlādēšana, sniega tīrīšana vai lielāka akumulatora uzstādīšana jaudas nodrošināšanai ilgākiem laika periodiem.

Jūs varētu interesēt:

viaSpeedcam radars ātruma ierobežošanai Jūsu teritorijā

Jaunā viaSpeedcam ir ierīce ātruma ierobežošanai Jūsu uzņēmuma teritorijā. Transportlīdzekļus, kas pārsniedz teritorijā atļauto ātrumu, fiksē speciāla fotokamera, kas ar mobilo datu palīdzību pārsūta informāciju uz e-pastu atbildīgajai personai vai apsardzes dienestam pie teritorijas vārtiem. Radars ar fiksējošo kameru var būt gan kā stacionārs, gan viegli pārvietojams risinājums. Teju visās ražošanas teritorijās un uzņēmumos ar …

Izstāde “Pavasaris 2022”

12.maijā 2022

Piedāvājumi, Uzņēmumi

Videoprojekts Baltija komanda no 12. līdz 15. maijam piedalās 30. starptautiskajā izstādē “PAVASARIS 2022” Biznesa centrā Rāmava. Šajā saimniekiem un uzņēmējiem nozīmīgajā izstādē līdzās ekspertiem augkopības, lopkopības, dārzkopības, celtniecības un labiekārtošanas jomās mūsu komanda interesentiem pastāstīs par aktuālākajiem drošības sistēmu risinājumiem. Informācija atsevišķi par viedo videonovērošanu, apsardzes signalizāciju, ugunsdrošības sistēmām, autonomajām drošības sistēmu iespējām, gan …

Videoprojekts Baltija un Altas IT partnerība

28.martā 2022

Uzņēmumi

Ar lepnumu paziņojam, ka esam kļuvuši par par Altas IT sudraba līmeņa sadarbības partneri. Juris Kazulis: “Videoprojekts Baltija ir mūsdienīgo drošības sistēmu un risinājumu kompānija, kas ieņem stabilu vietu tirgū, pateicoties personiskai attieksmei pret klientu, profesionalitātei, elastībai un augstām prasībām pret iekšējiem kvalitātes standartiem un klienta vēlmēm. Lai varētu noturēt kvalitātes standarta latiņu, esam tik …