Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Videonovērošana policija

Četru jauniešu huligāniskās izdarības naksnīgajā Salaspilī sīki un smalki dokumentējušas videonovērošanas kameras. Domājams viņiem tuvākajā laikā, vēl ne reizi vien, būs jāiegriežas Salaspils policijas iecirknī.

Nakts vidū, viens no Salaspils videonovērošanas centra darbiniekiem monitoros ievērojis kādu jautru jauniešu četrotni, kas bezbēdīgi slājusi pa praktiski tukšajā pilsētas ielām. Tā kā bija nakts un cilvēku nebija daudz, videonovērošanas centra darbinieks nolēma šo kompāniju “pieskatīt”.

Un šoreiz, darbinieka priekšnojauta izradījās pareiza, jo tikai pēc dažām minūtēm kompānija devusies uz parku netālu no pareizticīgo baznīcas Skolas ielā, kur par jauniešu “upuri” kļuvis laternas stabs. Tika izsauktas papildus patruļas, jo policijai bijis skaidrs, ka uz vietas neviens nepaliks un nāksies iesaistīties meklēšanā. Kāds liecinieks pa mājas logu norādīja, kurā virzienā aizskrēja jaunieši un arī videocentra darbinieks deva norādījumus par to, kur varētu būt meklējami jaunieši un divi tika aizturēti.

Viens no jaunekļiem bija nepilngadīgs, savukārt otrs, nesen sasniedzis pilngadību. Jau pirmajās sarunas minūtēs inspektoriem kļuva skaidrs, ka abi, ir tā teikt, ne pirmo reizi ar pīpi uz jumta.

Policists: “Ir ļoti labi redzams kā jūs, četri jauni cilvēki laužat. No sākuma vienu stabu, tad otru stabu.”
Viens Aizturētais: “Nu, labi. Mēs neko nenoliedzam. Jūs tiesā pierādiet, ka mēs laužam kaut ko… Bez attaisnojumiem.”
Otrs aizturētais: “Nevajag, nevajag. Es šim esmu jau gājis cauri. Ar pieaugušajiem šitas neies cauri.”

Rezultātā, abi aizturētie nogādāti vietējā Valsts policijas iecirknī, kur par notikušo uzsākta lieta. Vairāk skatīt “Degpunktā” videosizetā:

 

Starp citu, kopš 2018. gada kad šeit izveidots parks, huligāni salauzuši jau septiņas laternas. Diemžēl, pirmo piecu bojātājus, tā arī nav izdevies notvert, jo iepriekš, šeit nebija kameru. Šis ir pirmais incidents, kopš šo vietu pieskata polcisti un, kā redzams, kameras pamatīgi apgrūtina huligānu dzīvi.

Raksta autors: Miks Dūcis (Degpunktā)
Avots: skaties.lv, tv3play
Novērošanas sistēmas uzstādītājs: Videoprojekts Baltija

Jūs varētu interesēt:

Videonovērošanas uzstādīšana grūti pieejamās vietās

26.martā 2021

Risinājumi, Uzņēmumi

Viens no svarīgākajiem uzdevumiem, ieviešot drošības sistēmas uzņēmumā, ir atrast efektīvākās izvietošanas vietas novērošanas kamerām, kur būs efektīvākais skata leņķis, labākais teritoriju un telpu redzamības pārklājums. Ja pie ieejām nerekomendējam uzstādīt kameras pārāk lielā augstumā, jo šādā gadījumā cilvēku sejas nebūs skaidri saskatāmas, tad plašākās teritorijās kameras var pielietot krietni vien efektīvāk, uzstādot objekta augstākajā …

Pilsētu un pašvaldības drošības sistēmu uzturēšana

22.martā 2021

Pilsētas, Risinājumi

Pēdējos gados ar drošības sistēmu ieviešanu pilsētās un pagastos, nedrīkstam aizmirst drošības sistēmas uzturēšanas nozīmi – regulāra apkope ļauj uzturēt optimālāko video novērošanas sistēmas darbību un sasniegt tās mārķus ar lielāko efektivitāti. Drošības sistēmas uzturēšana ietver visu instalācijas elementu (kameru, detektoru, datoru, shēmu, apgaismojuma sistēmu utt.) periodisku pārbaudi, lai pārliecinātos, ka tie darbojas tā kā …

Videonovērošana rūpnīca ražotne

Videonovērošanas risinājumi ražotnēs un rūpnīcās

19.martā 2021

Risinājumi, Uzņēmumi

Rūpnīcas un citas ražošanas lokācijas var izmantot videonovērošanas nodrošināto drošību. Izejvielu, piemēram, zāģmateriālu, vara un tērauda, ​​zādzības joprojām ir zagļu iekārotāko lietu saraksta augšgalā, un diemžēl zagļi vēršas pret ražotnēm un noliktavām ar augstāku frekvenci. Lai saglabātu konkurētspēju, atsevišķas rūpnīcas paļaujas arī uz ļoti apsargātiem komercnoslēpumiem. Visaptveroša drošības kameru sistēma palīdzēs aizsargāt jūsu ēku, darbiniekus …