Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Kurzemes plānošanas reģions no 2019. gada jūnija līdz decembrim veica projektu: “Video novērošanas kameru uzstādīšana, veicinot drošības pasākumus Latvijā un Lietuvā”, (VideoGuard), Eiropas reģiona attīstības fonds, Nr. LLI-258

Projekta vispārējais mērķis ir  uzlabot projekta partneru teritorijās esošo tiesībsargājošo institūciju kapacitāti un veicināt juridisko un administratīvo pārrobežu sadarbību starp tām, lai uzlabotu un padarītu efektīvāku sabiedriskās drošības aizsardzību.

Šāda projekta realizācija ir būtiski svarīga, jo viens no izaicinājumiem ar ko saskaras Ziemeļu Lietuvas un Kurzemes reģioni cīņā pret noziedzību ir projekta partneru pašvaldībās esošo tiesībsargājošo institūcija kapacitātes trūkums, runājot par tehniskajiem risinājumiem ar šīm institūcijām pieejamajām iekārtām, kā arī pārrobežu tiesiskās un administratīvās sadarbības trūkums starp minētajām institūcijām. Projekta mērķis ir to novērst, uzstādot progresīvas, modernas video novērošanas iekārtas un izstrādāt mūsdienīgu programmatūru datu apmaiņai, tā uzlabojot institūciju tehnisko kapacitāti ātrākai informācijas apmaiņai starp sadarbības partneriem.

Talsu novadā projekta ietvaros tika izveidoti 16 videokameru novērošanas punkti Talsu pilsētā, uzstādot kopā 22 videokameras, t.sk., 9 videokameras ar automašīnas numuru noteikšanas identifikatoru.

Projektu īstenoja: SIA “Videoprojekts Baltija” unSIA “CVS”. Programmas mājaslapa: latlit.eu

Avots: talsunovads.lv

Jūs varētu interesēt:

Grozāmu videonovērošanas kameru uzstādīšana Lielezerā un Dūņezerā

17.novembrī 2019

Reģioni

Limbažu novada pašvaldības administrācija 2019. gada novembrī veica iepirkumu “Grozāmu videonovērošanas kameru piegāde un uzstādīšana Lielezerā un Dūņezerā”. Par uzvarētāju iepirkumā tika atzīts SIA “Videoprojekts Baltija”, kas arī veiksmīgi realizēja šo projektu! Informācija par iepirkumu: šeit!

Videonovērošanas sistēmas uzstādīšana Ogrē

23.augustā 2019

Reģioni

Ogres novada pašvaldība 2019. gada augustā veica iepirkumu “Videonovērošanas sistēmas ierīkošana Ogres pilsētā”. Tika saņemti piedāvājumi no 4 uzņēmumiem, bet par uzvarētāju iepirkumā tika atzīts SIA “Videoprojekts Baltija”, kas arī veiksmīgi realizēja šo projektu! Informācija par iepirkumu: šeit!

VideoGuard projekta videonovērošanas kameras Durbes novadā

26.jūlijā 2019

Reģioni

2018.gada 29.maijā starp Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, kura ir arī Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014. – 2020.gadam Vadošā iestāde un Kurzemes plānošanas reģionu, kā projekta vadošo partneri, tika noslēgts finansēšanas līgums projekta Nr. LLI-258 ,,Video novērošanas kameru uzstādīšana, veicinot drošības pasākumus Latvijā un Lietuvā’’/,,Installation of video security surveillance cameras …