Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Jaunā viaSpeedcam ir ierīce ātruma ierobežošanai Jūsu uzņēmuma teritorijā. Transportlīdzekļus, kas pārsniedz teritorijā atļauto ātrumu, fiksē speciāla fotokamera, kas ar mobilo datu palīdzību pārsūta informāciju uz e-pastu atbildīgajai personai vai apsardzes dienestam pie teritorijas vārtiem. Radars ar fiksējošo kameru var būt gan kā stacionārs, gan viegli pārvietojams risinājums.

Teju visās ražošanas teritorijās un uzņēmumos ar lielu teritoriju ir uzstādītas ātruma ierobežojuma zīmes, kuras ikdienas steigā neievēro ne piegādātāji, ne uzņēmuma darbinieki. Tas apdraud uzņēmuma iekšējās infrastruktūras drošību, jo iekšējie ceļi ir šauri un nav paredzēti lieliem ātrumiem. Tāpat, izvēloties nepiemērotu pārvietošanās ātrumu, tiek apdraudēti uzņēmuma darbinieki, sadarbības partneri un klienti, kas pa teritoriju pārvietojas kājām, velosipēdiem un mehanizētajiem transporta līdzekļiem.

Videoprojekts Baltija saviem klientiem piedāvā praktisku risinājumu, kas savu efektivitāti ir pierādījis daudzās pasaules valstīs un saņēmis daudzas pozitīvas atsauksmes arī no Latvijas uzņēmējiem. Tas ir transportlīdzekļu ātruma radars ar displeju un pārkāpējus fiksējošu kameru. Tagad jebkurš šoferis interaktīvi pats redz, vai pārkāpj teritorijā atļauto braukšanas ātrumu, un zina, ka viņa pārkāpums ir fiksēts ar speciālu kameru.

Ātruma radars, aprīkots ar kameru, spēj fiksēt ātrumu abos braukšanas virzienos – gan tiem auto, kas tuvojas, gan tiem, kas brauc prom. Izmantojot mobilo tīklu, pārkāpēju saraksts tiek nosūtīts uz e-pastu atbildīgajai personai. Uzņēmumam, pateicoties fiksētājiem datiem, ir iespējas šiem pārkāpējiem noteikt arī sodu par uzņēmuma iekšējās kārtības noteikumu pārkāpšanu.

Ierīce ir viegli un ātri uzstādāma uz jebkura staba ar elektrības pieslēgumu. Ja elektrības pieslēgums ir pieejams tikai diennakts tumšajā laikā, ir iespējams uzstādīt papildus akumulatoru ar lādēšanas sistēmu radara nepārtrauktai darbībai. Tāpat akumulatora enerģiju var izmantot pārvietojamam radaram ar displeju, lai nodrošinātu ātruma ievērošanu dažādās transporta līdzekļu vadītājiem negaidītās vietās.

Radars fiksē un nosūta attēlu ar svarīgākajiem raksturlielumiem: automobiļa ātrumu, radara atrašanās vietu, pārkāpuma datumu un laiku.

Radara vadības panelis
Pateicoties 12V akumulatoram viaSpeedcam ir mobila ierīce, kas piedāvā vairākas savietojamības (USB, Bluetooth, Wi-Fi, LAN, HSDPA), lai lejupielādētu vai pārsūtītu fiksētos datus. Vadības panelis (skat. att.) ļauj lietotajam uz vietas mainīt ierīces parametru iestatījumus.

Jūs varētu interesēt:

Izstāde “Pavasaris 2022”

12.maijā 2022

Piedāvājumi, Uzņēmumi

Videoprojekts Baltija komanda no 12. līdz 15. maijam piedalās 30. starptautiskajā izstādē “PAVASARIS 2022” Biznesa centrā Rāmava. Šajā saimniekiem un uzņēmējiem nozīmīgajā izstādē līdzās ekspertiem augkopības, lopkopības, dārzkopības, celtniecības un labiekārtošanas jomās mūsu komanda interesentiem pastāstīs par aktuālākajiem drošības sistēmu risinājumiem. Informācija atsevišķi par viedo videonovērošanu, apsardzes signalizāciju, ugunsdrošības sistēmām, autonomajām drošības sistēmu iespējām, gan …

Videoprojekts Baltija un Altas IT partnerība

28.martā 2022

Uzņēmumi

Ar lepnumu paziņojam, ka esam kļuvuši par par Altas IT sudraba līmeņa sadarbības partneri. Juris Kazulis: “Videoprojekts Baltija ir mūsdienīgo drošības sistēmu un risinājumu kompānija, kas ieņem stabilu vietu tirgū, pateicoties personiskai attieksmei pret klientu, profesionalitātei, elastībai un augstām prasībām pret iekšējiem kvalitātes standartiem un klienta vēlmēm. Lai varētu noturēt kvalitātes standarta latiņu, esam tik …

Stopiņu pašvaldības policijas monitoringa centrs

Monitoringa centrs nodrošina policijas efektivitāti Stopiņos

17.martā 2022

Policija, Reģioni, Risinājumi

Stopiņu novada pašvaldības policija ikdienā veic videonovērošanu Stopiņu novada administratīvajā teritorijā. Tās mērķis ir nodrošināt iedzīvotāju un viesu mieru, drošību, kā arī, ja tiek konstatēti likumpārkāpumi – tos pārtraukt, noskaidrot pārkāpumu izdarījušās personas un saukt pie atbildības likumā paredzētajā kārtībā. Videonovērošana publiskās vietās Stopiņu novadā tiek nodrošināta kopš 2014. gada. Sākumā tika uzstādītas pirmās 2 …