Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Saskaņā ar izsludināto tirgus izpēti Gulbenē ar jaunām videonovērošanas ierīcēm būs aprīkots Ābeļu un Rīgas ielu krustojums, Rīgas un Bērzu ielu krustojums, kā arī Brīvības ielas rotācijas aplis. Ar tehniski jaunām iekārtām tiks nodrošināta arī pašvaldības policija, kuras darbinieki savā birojā pie ekrāna var sekot līdzi pilsētas jau esošajām videonovērošanas kamerām, kā arī sekos līdzi jaunajām.

Jauno aprīkojumu nodrošinās SIA “Videoprojekts Baltija”, kura ir izraudzīta pašvaldības izsludinātajā tirgus izpētē. Gulbenes novada pašvaldības budžetā šogad pašvaldības pamatkapitāla veidošanai ir ieplānoti pavisam 17 856 eiro – liecina publiskotā informācija. Budžeta sagatavošanas un apspriešanas laikā novada domē tika atklāta detalizētāka informācija. 4700 eiro pamatkapitāla veidošanas sadaļā ir paredzēti videonovērošanas sistēmai Spārītes parkā un 6000 eiro – citur. Tiks atjaunoti videonovērošanas objekti, kur ir novecojusi tehnika, kā arī tiks izveidoti jauni videonovērošanas objekti – informē pašvaldība. Novecojušo rāciju nomaiņai pret jaunu aparatūru ir nepieciešami 2356 eiro. 1300 eiro paredzēti portatīvajam datoram ar printeri. Ar šo tehniku tiks aprīkots operatīvais transportlīdzeklis. Līdzīgi tas jau tiek praktizēts Valsts policijā.

“Tas ir nepieciešams, jo 1.jūlijā stāsies spēkā jaunais Administratīvās atbildības likums, kas paredz būtiskas izmaiņas administratīvo pārkāpumu noformēšanas procedūrā,” “Dzirkstelei” saka Gulbenes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vecākā speciāliste Gunta Kalmane. Biroja datortehnikai, sakaru tehnikai un citam aprīkojumam novada pašvaldības policijā ir vajadzīgi 5800 eiro. Esot jānomaina novecojusī datortehnika. Ieplānota arī interaktīva ekrāna iegāde par 2500 eiro. Šāds aprīkojums ir “nepieciešams darba procesa plānošanas (darbības shēmu izstrāde un vizualizācija, analīze un plānošana) nodrošināšanai, skaidro G.Kalmane. Ekrāns noderēšot arī darbinieku apmācību veikšanai un prezentāciju demonstrēšanai, piemēram, Ēnu dienā, Karjeras dienās un sadarbības partneru uzņemšanā. Kopumā Gulbenes novada pašvaldības policijai šogad plānoto izdevumu sadaļa veido 204 339 eiro. Ieņēmumu sadaļā (soda naudas iekasēšana) ir ieplānoti 3000 eiro. Darbiniekiem atlīdzībai ir paredzēts 153 931 eiro.

Avots: dzirkstele.lv

Jūs varētu interesēt:

Video novērošanas kameru uzstādīšana, veicinot drošību Latvijā un Lietuvā

01.decembrī 2019

Reģioni, Risinājumi

Kurzemes plānošanas reģions no 2019. gada jūnija līdz decembrim veica projektu: “Video novērošanas kameru uzstādīšana, veicinot drošības pasākumus Latvijā un Lietuvā”, (VideoGuard), Eiropas reģiona attīstības fonds, Nr. LLI-258 Projekta vispārējais mērķis ir  uzlabot projekta partneru teritorijās esošo tiesībsargājošo institūciju kapacitāti un veicināt juridisko un administratīvo pārrobežu sadarbību starp tām, lai uzlabotu un padarītu efektīvāku sabiedriskās …

Grozāmu videonovērošanas kameru uzstādīšana Lielezerā un Dūņezerā

17.novembrī 2019

Reģioni

Limbažu novada pašvaldības administrācija 2019. gada novembrī veica iepirkumu “Grozāmu videonovērošanas kameru piegāde un uzstādīšana Lielezerā un Dūņezerā”. Par uzvarētāju iepirkumā tika atzīts SIA “Videoprojekts Baltija”, kas arī veiksmīgi realizēja šo projektu! Informācija par iepirkumu: šeit!

Videonovērošanas sistēmas uzstādīšana Ogrē

23.augustā 2019

Reģioni

Ogres novada pašvaldība 2019. gada augustā veica iepirkumu “Videonovērošanas sistēmas ierīkošana Ogres pilsētā”. Tika saņemti piedāvājumi no 4 uzņēmumiem, bet par uzvarētāju iepirkumā tika atzīts SIA “Videoprojekts Baltija”, kas arī veiksmīgi realizēja šo projektu! Informācija par iepirkumu: šeit!