Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Ugunsdrošības Risinājumi

Uzņēmējdarbībā rūpēties par ugunsdrošību nozīmē, pirmkārt, rūpēties par savu darbinieku un klientu drošību un, otrkārt – par īpašuma, iekārtu, resursu un biznesa nepārtrauktības drošību. Tāpēc ir svarīgi pēc iespējas samazināt ugunsgrēka risku rašanos.

Ugunsdrošība ir katra darba devēja ne tikai likumīgais pienākums, ko nosaka normatīvie akti, bet arī sociālā atbildība un praktiska uz efektivitāti vērsta rīcība – tā vienmēr izmaksā daudzas reizes mazāk, kā ugunsnelaimes radītās sekas, tāpēc vienlīdz svarīgi ir rīkoties preventīvi – pirms apdraudējums ir noticis.

SIA Nygaard International ir viens no lielākajiem Latvijas cūkkopības uzņēmumiem, kas aktīvi rūpējās par saviem darbiniekiem, drošības sistēmām un arī īpašuma apdrošināšanu. Dažādi riska momenti uzņēmumam nav sveši, tāpēc uzņēmums sadarbībā drošības sistēmu kompāniju SIA Videoprojekts Baltija izlēma modernizēt ugunsdrošības sistēmas fermās un izvēlējās mūsdienīgākos ugunsdrošības risinājumus.

Rezultātā, tika izstrādāts risinājumus tieši cūkkopības fermas vajadzībām – ar 128 siltuma sensoriem, 66 dūmu sensoriem, 17 video novērošanas attālināti skatāmām kamerām, staru detektoriem un signalizāciju, kas savienota ar attālinātu zonu vadības paneli, uz ko 24/7 reaģē apsardzes kompānija. Šajā sistēmā izmantotas iekārtas no INIM (ugunsdrošība), JABLOTRON (signalizācija) un HIKVISION (videonovērošana) ražotājiem, kam attiecīgi ir tāda cenas un kvalitātes attiecība, lai nodrošinātu iespējami efektīvu risinājumu par konkurētspējīgu cenu. Izstrādes laikā, sakarā ar atklātām jaunām situācijas detaļām, tika veiktas arī plānotās sistēmas korekcijas.

Salīdzinoši īsā termiņā – viena mēneša laikā, ar lielāko rūpību, atbilstoši nepieciešamajiem kvalitātes standartiem un visiem normatīvajiem aktiem, tika realizēta SIA Nygaard International jaunās ugunsdrošības sistēmas montāža, ieregulēšana un testēšana, kā arī tā jau sevi sākusi atpelnīt novēršot potenciālos iespējamos draudus.

“Ir patiess prieks saņemt pilna apjoma pakalpojumu no kompānijas, kas vēlas un var uzņemties visas drošības sistēmas risinājuma izstrādi tādam uzņēmuma kā Nygaard International, ņemot vērā mūsu iepriekšējo izaicinošo pieredzi”, saka SIA Nygaard International valdes loceklis Rene Bach Moller.

“Ugunsdrošības risku novērtēšana dod padziļinātu izpratni par esošajiem un potenciālajiem riskiem, ugunsdrošības pasākumu uzlabošanu, nepieciešamo apmācību veikšanu. Kad risku novērtēšana notikusi, ir iespējams izvēlēties katram uzņēmumam atbilstošāko ugunsdrošības sistēmu”, piebilst SIA Videoprojekts Baltija reģionālais projektu vadītājs Reinis Bergs.

SIA Videoprojekts Baltija aicina preventīvi samazināt apdraudējumus, piedāvājot ugunsdrošības risku un vadības efektivitātes ekspertīzi, izstrādātu ugunsdrošības konceptu un visu sistēmu uzstādīšanu, apkalpošanu un diagnostiku. Uzņēmums lepojas ar drošības sistēmu uzstādīšanas pieredzi fermās, ražošanas ēkās un noliktavās un piedāvā teritoriju apsekošanu, ekspertīzes veikšanu, konceptuālā risinājuma projekta tāmes izstrādāšanu uzņēmumiem, neatkarīgi no to apjoma un sarežģītības pakāpes.

Jūs varētu interesēt:

Stopiņu pašvaldības policijā jauns monitoringa centrs

25.augustā 2021

Policija, Reģioni, Risinājumi

Lai nodrošinātu pastāvīgu un kvalitatīvu drošību reģionā, Ropažu novada pašvaldība sadarbībā ar SIA Videoprojekts Baltija izveidojusi modernu monitoringa centru ar 6 industriālā tipa LED monitoriem Stopiņu pašvaldības policijas telpās Ulbrokā. Pašvaldības policijai īpašu vērību pievēršot videonovērošanas sistēmas modernizēšanai un digitālo videokameru uzstādīšanai, jaunais centrs jau tagad dod redzamus rezultātus sabiedriskās kārtības un drošības nodrošināšanā. Kādas …

Videoprojets iIcava

Būtiski paplašināta Iecavas videonovērošanas sistēma

22.jūnijā 2021

Pilsētas, Reģioni

2021. gada aprīļa beigās lietošanā nodota videonovērošanas sistēma – 32 jaunas videonovērošanas kameras un monitoringa centrs ar specializētu analītikas programmatūru. 21 kamera ierīkota pašvaldības izglītības iestādēs gan ārpusē, gan iekštelpās, lai nodrošinātu  uzraudzību un kārtību, kā arī 11 kameras ierīkotas uz galvenajiem skolēnu pārvietošanās maršrutiem pa Iecavas ielām. Uzstādīti dažādi kameru veidi. Virziena kameras uzstādītas …

Luxriot programmatūra uzlabo drošību pašvaldībās un uzņēmumos

14.jūnijā 2021

Pilsētas, Reģioni, Risinājumi

Šī gada pavasarī Latvijā ražotās un starptautisku atzinību guvušās video menedžmenta programmatūras ražotājs LUXRIOT sadarbībā ar partneri Latvijā – Videoprojekts Baltija SIA un citiem, organizēja vebināru “Latvijas pašvaldību pieredze videonovērošanas pārvaldē”. Šāds vebinārs tika rīkots ar mērķi dot papildu ieguldījumu un konsultēt pašvaldību pārstāvjus par jaunākajām iespējām un tehnoloģijām videonovērošanas programmatūras risinājumos un pielietojumā, kas …