Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Termokamera ir viens no risinājumiem, kā efektīvi kontrolēt darbinieku ķermeņa temperatūras izmaiņas un jau laicīgi pamanīt paaugstinātu temperatūru.

Termiskā attēlveidošana ir ieviesta jau agrāk, lai redzētu tumsā. Mūsdienu tehnoloģijas pielietojums ir ticis paplašināts pielāgojoties pieprasījumam un to šobrīd var izmantot cilvēku grupu veselības monitrēšanai un aizsardzībai.

Arvien vairāk uzņēmumu, valsts iestāžu, organizāciju un veselības iestāžu izmanto siltuma attēlveidošanas tehnoloģiju, lai aizsargātu savus aktīvus, personālu un nodrošinātu proaktīvas brīdināšanas sistēmas.

Izmantojot siltuma reģistrēšanu un piemērojot nepieciešamos temperatūras diapazonus, kā arī ņemot vērā vides ietekmi un apstākļus, SIA Videoprojekts Baltija piedāvātās termokameras mazina pārkaršanas un ugunsgrēku riskus, identificē paaugstinātu temperatūru un nodrošina augstas klases aizsardzību gan pilnīgā tumsā, gan arī dienas laikā.

Izmantojot SIA Videoprojekts Baltija termokameru risinājumus, Jūs varat reaģēt uz reāllaika notikumiem un riska zonām ātrāk, vienlaikus saglabājot uzticamu informāciju un pārliecību par attiecīgo teritoriju un cilvēku grupu.

Termokamera ir neatsverams palīgs cīņā ar Covid-19 izraisīto pandēmiju un proaktīvs veids, kā operatīvi noteikt ķermeņa temperatūru lielam skaitam cilvēku īsā laika periodā. Vīrusa izplatību mēs katrs individuāli nevaram apturēt, taču kopā ar viedajiem palīgrīkiem ir iespējams efektīvi ierobežot tā izplatību. Palielināta ķermeņa temperatūra ir viens no būtiskākajiem faktoriem, kas liecina par slimības klātbūtni. Termokameru uzstādīšana ir ilgtermiņa ieguldījums, kas savu lietderību demonstrēs arī gripas sezonā.

Mūsu sadarbības partneri SAltas IT ir sagatavojuši video prezentāciju, kā darbojas termokameras dzīvē:

Jūs varētu interesēt:

Videoprojekts Baltija dibinātājs iesaistījies AgroPlatforma izveidē

18.septembrī 2020

Uzņēmumi

Videoprojekts Baltija dibinātājs iesaistījies digitālās graudu tirdzniecības platformas – AgroPlatforma izveidē. Ko par to raksta forbesbaltics.com? Eiropa katru gadu saražo 300 miljonus tonnu graudaugu aptuveni 60 miljardu eiro vērtībā, un apmēram tikpat lielu summu veido saistītie biznesi – degviela, minerālmēsli, augu aizsardzības līdzekļi. “Mūsu pirmais mērķis ir 5 % no Eiropas tirgus. Lai to sasniegtu, …

Tērvetes Skatu Tornis

Videoiekārtu uzstādīšana Tērvetes novadā

08.septembrī 2020

Reģioni

2020. gada 27. augustā tika sasaukta kārtējā Tērvetes novada domes sēde, kuras laikā notika arī Tērvetes novada izpilddirektora ziņojums par pašvaldības darbu jūlija un augusta mēnešos. 2020. gada 6. augustā trim pretendentiem tika izsūtīti uzaicinājumi piedalīties cenu aptaujā “Videoiekārtu uzstādīšana Tērvetes novadā, saskaņā ar pievienoto tehnisko specifikāciju”, kas paredz uzstādīt videonovērošanas iekārtas četros objektos – …

Saulkalnē ekspluatācijā nodota droša un moderna rekreācijas zona

25.augustā 2020

Reģioni, Risinājumi

Saulkalnē ekspluatācijā nodota droša un moderna rekreācijas zona, kam ikdienā attālināti seko Salaspils Pašvaldības Policija, izmantojot videonovērošanas un audio pārraides paziņojumu sistēmu, ko uzstādīja SIA Videoprojekts Baltija.