Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Siguldas pašvaldība turpina veikt videonovērošanu Siguldas teritorijā, uzstādot jaunas videokameras – tagad ar videokamerām ir nodrošināts arī Siguldas Raiņa parks. Kameru piegādi un uzstādīšanu nodrošināja uzņēmums SIA Videoprojekts Baltija.

Jūs varētu interesēt:

Videonovērošanas kameras palīdz novērst noziegumus Salaspilī

31.jūlijā 2020

Pilsētas, Reģioni

Salaspilī uzstādītā videonovērošana pilsētai palīdz novērst noziedzību, notvert vaininiekus un ilgtermiņā samazina noziegumu skaitu.  24. jūnijā plkst. 21.19 videonovērošanas kamerās tika pamanītas personas, kuras Miera ielā lietoja alkoholiskos dzērienus. Policisti, veicot personu pārbaudi, noskaidroja, ka viena atrodas “policijas meklēšanā”, tādēļ tika aizturēta un nogādāta Valsts policijā. Par alkohola lietošanu neatļautā vietā pārkāpējiem piemēroti naudas sodi. …

Videoprojekts Baltija turpinās rūpēties par Dobeles novada videonovērošanas sistēmu

19.jūnijā 2020

Reģioni

Dobeles novada pašvaldība 2020.gada jūnijā veica iepirkumu “Videonovērošanas sistēmas apkalpošana un videonovērošanas iekārtu iegāde, piegāde un uzstādīšana Dobeles novadā”. Tika saņemti piedāvājumi no diviem uzņēmumiem, bet par uzvarētāju iepirkumā tika atzīta SIA “Videoprojekts Baltija”, kas arī turpmāko 36 mēnešu rūpēsies par novada videonovērošanas sistēmas veiksmīgu funkcionēšanu! Informācija par iepirkumu: šeit!

Drošības sistēmas Iecavas pirmsskolas izglītības iestādei “Cālītis”

13.jūnijā 2020

Reģioni

Iecavas novada pašvaldības administrācija 2020.gada maijā veica iepirkumu “Drošības sistēmu piegāde un uzstādīšana Iecavas pirmsskolas izglītības iestādes “Cālītis” vajadzībām”. Tika saņemti piedāvājumi no 3 uzņēmumiem, bet par uzvarētāju iepirkumā tika atzīts SIA “Videoprojekts Baltija”, kas arī veiksmīgi realizēja šo projektu! Informācija par iepirkumu: šeit!