Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

TV 3 raidījums “Bez Tabu” vēsta par pērnā gada nogales notikumu vilcienā, kas devās uz Tukumu. Tajā iemidzis kāds pasažieris, kurš pamodies stacijā “Tukums-1” un atskārtis, ka viņam no kabatas nozagts viedtālrunis un soma ar lietām aptuveni 3 tūkstošu eiro vērtībā.

Tālruni puisim vēlāk izdevās atrast. To zaglis bija izmetis atkritumu konteinerā pie stacijas “Tukums-1”, kas liek domāt, ka arī pats zaglis no vilciena izkāpa tieši tur. Tomēr video novērošanas kameras garnadzi neļauj saskatīt, jo tās ir pārāk vecas un sliktā tehniskā stāvoklī. 
Puisis stāsta, ka sazinājies arī ar uzņēmumu “Latvijas dzelzceļš” (LDz), kas apsaimnieko stacijas, bet tā pārstāvji neesot bijuši ieinteresēti palīdzēt.
Ņemot vērā, ka stacija “Tukums-1” ir pašvaldības īpašums, par videonovērošanu stacijas tuvumā līdzatbildīga arī Tukuma novada pašvaldība, norādīja VAS Latvijas Dzelzceļs.
Valsts policijā informē, ka par zādzību uzsākts kriminālprocess un norāda, ka izmeklēšanu var atvieglot kvalitatīvi videonovērošanas kameru ieraksti, tomēr tas nav vienīgais faktors vainīgā noskaidrošanā.

Vairāk uzziniet

 

Bez Tabu sižeta autori: Roberts Blass

Sižetā situāciju skaidro VAS “Pasažietru Vilciens” pārstāve Sigita Zviedre

Videoprojekts Baltija komanda atgādina, ka ir svarīgi investēt mūsdienīgos un kvalitatīvos drošības risinājumos, kur līdzīgas situācijas ir atrisinātas, sadarbojoties pašvaldības iestādēm un Valsts policijas darbiniekiem.

Jūs varētu interesēt:

Negaidīti pieprasīta izrādījusies akcija “Atpērkam vecās kameras”

Novembrī Videoprojekts Baltija uzsāk akciju “Atpērkam vecās kameras”. Klienti aktīvi interesējas, piesakās un pozitīvi vērtē iespēju nomainīt savu novecojušo kameru parku, nelauzot galvu par to demontāžu, realizāciju vai utilizāciju. Tā vietā tiek novērtēta iespēja saņemt atlaides jaunu kameru iegādei. Piedāvājam novecojušo iekārtu atpirkšanu, demontāžu un nomaiņu pret mūsdienīgām sistēmām, kas nodrošina ievērojami augstāku attēla kvalitāti …

lsm.lv: Dažādas lauksaimniecības tehnikas ierīces un degvielu šogad zog vairāk

08.novembrī 2022

Reģioni, Ziņas

Ziņas Autori: Sintija Ambote (Latvijas Radio Ziņu dienesta korespondente), “Eiro fokusā” Šogad pieaudzis dažādu ierīču un degvielas zādzību skaits no lauksaimniecības tehnikas. Savukārt pašus traktorus zog mazāk, taču riska objekti ir arī arkli, riepas vai piekabes, kas atstātas bez uzraudzības. Lauksaimnieki bažījas, ka zādzību skaits vēl pieaugs pasliktinoties ekonomiskajai situācijai un ieilgstot darbinieku trūkuma krīzei …

Videoprojekts Baltija – ISO:9001 sertificēts uzņēmums

18.oktobrī 2022

Uncategorized, Ziņas

Uzturot vadības sistēmu atbilstoši ISO:9001 standarta prasībām, SIA Videoprojekts Baltija ir gandarīti sniegt saviem klientiem vislabāko iespējamo kvalitāti, nepārtraukti attīstīties un uzlabot saikni starp visām uzņēmuma darbībā iesaistītajām pusēm. Tikai iedziļinoties darba procesos un piesaistot neatkarīgus auditorus, spējam objektīvi novērtēt kvalitāti un sasniegtos rezultātus. ISO 9001:2015 ir starptautisks kvalitātes vadības sistēmas standarts, kas balstīts uz …