Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Videoprojekts Baltija ir mūsdienīgo drošības sistēmu un risinājumu kompānija, kas dibināta 2010.gadā un ieņem stabilu vietu tirgū pateicoties personiskai attieksmei pret klientu, profesionalitātei, elastībai un augstām prasībām pret iekšējiem kvalitātes standartiem, kā arī klienta vēlmēm.

Mūsu pamata princips ikdienas darbā ir tāds, lai katrs mūsu klients būtu apmierināts ar saņemto pakalpojumu. Ņemot vērā to, ka Videoprojekts Baltija ir ģimenes uzņēmums, esam personīgi ieinteresēti, lai mūsu klienti ir priecīgi un iesaka mūs saviem sadarbības partneriem, draugiem un jebkuram, kam interesē pakalpojumi, ko nodrošinām. Pateicoties mūsu atsaucībai un atbildīgajai attieksmei pret darbu, varam lepoties ar apjomīgu klientu loku, kas par mums var teikt tikai labāko.

Atslēgas fakti par uzņēmumu:

  • Videoprojekts Baltija ir licencēta pilna servisa videonovērošanas un drošības sistēmu kompānija, kas nodrošina sistēmu projektēšanas, montāžas un uzturēšanas pakalpojumus.
  • Risinājumi. Viens no mūsu ikdienas izaicinājumiem ir piemeklēt klientam atbilstošāko cenas un kvalitātes risinājumu, kas ir iespējams, pateicoties mūsu plašajam produktu klāstam.
  • Klienti. Vairāk kā 300 uzņēmumu un pašvaldību visā Latvijas teritorijā – vienkāršos, nestandarta un augstas sarežģītības projektos.
  • Komanda. Mūsu komandā pastāvīgi nodarbināti speciālisti ar atbilstošu izglītību, prasmēm un motivāciju nodrošināt klientiem nepieciešamos risinājumus jau vairāk kā 8 gadus.
  • Partneri. Strādājam tikai ar pārbaudītiem un sertificētiem video novērošanas, drošības, datu apstrādes-glabāšanas un montāžas piederumu zīmoliem.
  • Ilgtermiņa sadarbība. Strādājam visā Latvijas teritorijā un nodrošinām stabilu un atbildīgu apkalpošanas servisu gan garantijas un pēc-garantijas laikā.

Ja vēlaties uzzināt ko vairāk par produktiem un pakalpojumiem, tad droši zvaniet vai rakstiet.

Ja nepieciešams, ar prieku nodrošināsim pozitīvu atsauksmi par mūsu darbiem no saviem klientiem, kas pārstāv un ir līderi dažādās nozarēs Latvijā.

 Uz sadarbību vērsti, Juris Kazulis & Edgars Kazulis