Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Videoprojekts Baltija piedāvā dažādu ražotāju daudzfunkcionālas videonovērošanas un drošības sistēmu vadības programmatūras, dodot iespēju izvēlēties Jūsu drošības sistēmai piemērotāko risinājumu. Plaša spektra ražotāju videokameru, moduļu un ierīču pārvaldība, kā arī seju, transporta numurzīmju, konkrētu darbību atpazīšanas iespējas un analīze sniedz ievērojamu pievienoto vērtību.

Luxriot Evo ir video pārvaldības sistēmas programmatūra, kurā Luxriot komanda ir apvienojusi vairāk nekā 10 gadu garumā uzkrāto pieredzi un zināšanas, strādājot pie tūkstošiem projektu visā pasaulē un iekļaujot risinājumā labāko un aktuālākās tehnoloģiju tendences videonovērošanas sistēmu jomā. Šī viedā sistēma atbalsta gandrīz jebkuru profesionālo videonovērošanas kameru, iespēja pievienot papildus moduļus un daudz citu plaša mēroga iespēju. Tā ir:

 • intuitīva un lietotājam draudzīga – rūpīgi izstrādāta lietotāja saskarne ļauj lietotājam ātri izprast konfigurācijas procesu un sākt izmantot programmatūru;
 • pilnīga un funkcijām bagāta – programmatūrā ir iekļautas būtiskas un vērtīgas funkcijas, kas ļauj iegūt vispilnīgāko informāciju no videonovērošanas sistēmas, neskatoties uz tās apjomu;
 • uzticama un laika gaitā pārbaudīta – sistēmas kvalitāte un stabilitāte ir pārbaudīta vairāk nekā 10 pieredzes gadu laikā un ir nepārtrauktā attīstībā;
 • piemērota dažāda mēroga videonovērošanas risinājumiem.

Luxriot Evo galvenie elementi jeb stiprās puses:

 • ātrdarbība –  tiek pilnvērtīgi izmantota aparatūras jauda (izmanto 64 bitu sistēmas);
 • jaudīgi analīzes rīki – moduļi progresīvas video analīzes veikšanai (sejas atpazīšanas, automašīnu numuru nolasīšanas un reālā laika video analīzes programmatūras);
 • notikumu un tiem sekojošu darbību pārvaldība – iespējas automatizēt videonovērošanas procesu ar notikumu un darbību pārvaldības rīkiem;
 • kļūmjpārlēce (failover) – patstāvīga visu serveru statusa uzraudzība un kļūmjpārlēces pārvaldība no galvenā servera uz citu;
 • arhīva replicēšana – datu drošība augstākajā līmenī, nodrošinot uzlabotu datu plūsmu dublēšanas procesu;
 • integrēšana – iespējas integrēt Luxriot Evo ar trešās puses programmatūrām.

Ražotājs piedāvā trīs Luxriot Evo produktus: 

 • Luxriot Evo – bezmaksas programmatūra, kas vairāk piemērota lietošanai mājas apstākļos.
  Vairāk uzziniet šeit;
 • Luxriot Evo S – videonovērošanas sistēmas programmatūra, kas piemērota uzņēmumiem un organizācijām.
  Vairāk uzziniet šeit;
 • Luxriot Evo Global – piemērota jebkura lieluma uzņēmumiem un organizācijām.
  Vairāk uzziniet šeit.

Digifort VMS (video management system) ir atvērta platforma, kas piedāvā neierobežotus integrētus risinājumus apvienojumā ar augstāko kvalitāti un nozarē zemākajām lietošanas izmaksām. Digifort VMS priekšrocība ir veiktspēja un stabilitāte, neprasot lielus CPU un RAM resursus.

 • Video pārvaldība
  Pilnvērtīga IP video pārvaldības platforma ar modernu trauksmes, neikdienišķu notikumu un atgadījumu pārvaldību un vides automatizāciju, izmantojot vienu sistēmu. Uzticama, viegli konfigurējama un vadāma sistēma videonovērošanai caur internetu.
 • Numurzīmju atpazīšana (Digifort LPR)
  Automatizēts numurzīmju lasīšanas risinājums, kas pilnībā integrēts Digifort video pārvaldības sistēmā. Automātiski brīdinājumi, trauksmes un iepriekš iestatītas funkcijas, statistikas diagrammas un integrācija ar trešo personu sistēmām.
 • Digfort InSight
  Pārvaldi un ieraksti Windows datorsistēmas attālināti. Piemērota zvanu centriem, attālinātai serveru kontrolei un integrētu programmatūru vadībai.  
 • Padziļināta video analītika
  Lietišķā inteliģence bez video monitoringa, nodrošinot vērtīgu statistisko informāciju biznesa analītikai un proaktīvai rīcībai. Iespējams ieprogrammēt uzvedības situācijas ar automātisku notikumu un trauksmju ģenerēšanu.
 • Mobilais monitorings
  Pārvērtiet savu viedtālruni vai planšetdatoru (Android/IOs) mobilajā kamerā, kas ir integrēta video pārvaldības sistēmā un nodrošina attēlu straumēšanu reāllaikā tieši uz monitoringa centru.
 • Izmeklēšanas analītika
  Inovatīvs un tehnoloģisks risinājums, ko izmantot stundām garu ierakstu pārskatīšanai dažos mirkļos. Ātrais pārskats sniedz visu notikumu kopsavilkumu, ļaujot ātri atrast vēlamo, izmantojot krāsu, objekta izmēra, ātruma, virziena un citus filtrus.

Vairāk informācijas uzziniet šeit.


HikCentral – tā ir sistēma jeb platforma, ar kuras palīdzību ir iespējams pārvaldīt videonovērošanas, piekļuves kontroles, apsardzes signalizāciju iekārtas, ka arī var realizēt darba laika kontroli, seju atpazīšanas un citas funkcijas.

Lai nodrošinātu vislabāko videonovērošanas vadības programmas un iekārtu risinājumu, video pārvaldības platformai jābūt atvērtai (atbalsta saderību ar trešās puses zīmoliem), pilnai (piedāvā daudzas funkcijas – ANPR, cilvēku skaitīšanu, integrāciju ar piekļuves kontroli un darba laika uzskaites sistēmu u.c.) un viedai (piedāvā automatizētas gudrās funkcijas ar iespēju uzlabot efektivitāti un samazināt izmaksas).

Monitorings jeb uzraudzība

 • Pašregulējošais ekrāna sadalījums tiešraides un atskaņošanas laikā;
 • Resursu parādīšana kartē tiešraides un atskaņošanas laikā;
 • Automātiska dažādu apgabalu kameru pārslēgšana uz viena ekrāna;
 • Sliekšņu uzstādīšana automātiskai pārslēgšanai starp galvenajām un papildus plūsmām.
  Iespēja vienlaicīgi skatīties vairāk nekā 256 kanālus 4 ekrānos ( līdz 8 monitoriem uz vienu darbstaciju).
  Ka arī vēl viena no priekšrocībām ir ērta pārslēgšanās starp skatīšanās režīmiem.
 • Operators var pievienot informāciju par tagiem, lai pēc notikuma varētu viegli koplietot un meklēt video;
 • Pievienojot karodziņu “bloķēt”, jūs aizsargājat video ierakstu no cikliskās pārrakstīšanas. Kad nepieciešamība pēc šī video pazūd, varat noņemt karodziņu “bloķēt”.
 • Video tiek šifrēts un eksportēts, lai droši varētu pārsūtīt notikuma videoierakstu.
  Video šifrēšana ir pieejama tikai MP4 formātam. Mēs iesakām eksportēt AVI formātā, lai video varētu atskaņot jebkurā atskaņotajā.

Notikumi un trauksmes kontrole

 • Trauksmes signālu kombinācijas;
  Definējiet trauksmi/notikumu kā priekšnoteikumu cita trauksmes signāla aktivizēšanai.

 • Trauksmes signāla pastiprināšana;
  Ja netiek veiktas atbilstošas darbības trauksmes signāla apstrādei, signāls tiks nodots augstākā līmeņa operatoram.
  Trauksmes paziņojumi turpinās nākt, kamēr tās netiks novērstas.

 • Saistītas darbības pēc notikuma/trauksmes
  Detalizēta informācija par trauksmi.
  Trauksmes video failu pārskatīšana.
  Trauksmes atspoguļošanā GIS/interaktīvajā kartē.

Vairāk informācijas uzziniet šeit.


AXIS Camera Station

AXIS Camera Station ir jaudīga un viegli lietojama ar intuitīvu saskarni, lai ikviens varētu pārvaldīt sistēmu, rīkoties ar incidentiem un ātri eksportēt augstas izšķirtspējas pierādījumus. Ar AXIS Camera Station jūs varat izdarīt daudz vairāk, nekā pārvaldīt kameras. Sistēmai viegli pievienojami:

 • tīkla skaļruņi, lai sazinātos ar personālu un atturētu iebrucējus,
 • tīkla video durvju stacijas audiovizuālajai identifikācijai un tālvadības ieejas kontrolei,
 • uz ķermeņa nēsājami risinājumi privātai drošībai
 • video analītika operatora efektivitātes uzlabošanai
 • radars, lai sekotu iebrucējiem.

Axis Camera Station visu laiku tiek papildināts ar jaunām iespējām, lai labāk aizsargātu jūsu telpas un atvieglotu jūsu dzīvi.

AXIS Camera Station priekšrocības

 • Uzlabota piekļuves kontroles nodrošinātā drošība

AXIS Camera Station ietver piekļuves kontroles pārvaldību tā lietotājam draudzīgā interfeisā. Šis risinājums, kas izstrādāts darbam ar AXIS A1601 tīkla durvju kontrolieri un Axis karšu lasītājiem, var pārvaldīt līdz 128 durvīm uz serveri un līdz 10 000 karšu īpašniekiem ar atbalstu vairākiem akreditācijas datiem.

 • Vienkārša un efektīva meklēšana, izmantojot Smart Search 2

Smart Search 2 ir aprīkots ar intuitīvu meklēšanas interfeisu, kas ļauj jebkuram lietotājam ātri meklēt video materiālos, lai atrastu interesējošās personas un transportlīdzekļus. To darbina objektu kustības dati no Axis kameras, kurus var tālāk apstrādāt, izmantojot mašīnmācību un dziļās mācīšanās metodes, lai ātri klasificētu objektus, piemēram, cilvēkus, automašīnas, kravas automašīnas un velosipēdus.

 • Privātuma aizsardzība – viegli maskējiet cilvēkus un priekšmetus

Dažkārt, lai ievērotu likumdošanu, videoklipā var būt nepieciešams maskēt objektus un neiesaistītus apkārtējos cilvēkus. Izmantojot video rediģēšanu programmā AXIS Camera Station, eksportēšanas laikā varat viegli nomaskēt nesaistītos subjektus. Izmantojot AXIS Live Privacy Shield, varat pārraudzīt tiešraides aktivitātes, neievācot nekādus personas datus.

 • Mobilā skatīšanās lietotne attālinātai uzraudzībai

Axis Mobile skatīšanās lietotne ļauj lietotājiem sekot līdzi notikumiem arī no distances. Tā piedāvā ērtu piekļuvi sistēmām, piemēram, tiešraidēm ar atlasāmiem straumēšanas profiliem, ierakstīto notikumu vizualizācijai, kā arī momentuzņēmumiem tiešraides skatā un atskaņošanā.

 • Gatavi darbam ierakstīšanas risinājumi

AXIS tīkla video ierakstītāji ir jau iepriekš instalēti ar visu nepieciešamo programmatūru, ieskaitot licences, un iepriekš konfigurēti, lai samazinātu uzstādīšanas laiku. Komplektā ar kamerām no Axis plašā produktu portfeļa un monitoriem tie veido “saslēdz un strādā” risinājumu vidēja izmēra instalācijām līdz 64 kanāliem. 

Axis Companion nelielām sistēmām

Ar Axis Companion Jūs varat kontrolēt visas telpas ar elastīgu un drošu videonovērošanas sistēmu.  Šis ir vienkāršs risinājums, kas sevī ietver video vadības programmatūru, tostarp mobilo aplikāciju. Risinājums sniegs Jums visu nepieciešamo, lai saglabātu biznesu drošu.

Risinājums īpaši paredzēts veikaliem, viesnīcām, birojiem vai citiem nelieliem uzņēmumiem ar nelielām pārraudzības telpām.

 • Savietojams ar visām Axis IP kamerām
 • Var izmantot pārraudzīšanai uz datora vai izmantojot Android vai iOS lietotnes
 • Droša attālinātā vadība

Vairāk informācijas uzziniet šeit.