Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Viesītes novada pašvaldība Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai līdzfinansēta projekta “Videonovērošanas tīkla izveide Viesītes novadā” Nr. 17/AL24/2/A019.22.03-3 īstenošanu uzsāka 2017.gada jūnijā pēc tam, kad tika saņemts Lauku Atbalsta dienesta lēmums par LEADER programmas projekta iesnieguma apstiprināšanu. Pamatojoties uz organizēto iepirkuma nolikumu “Videonovērošanas sistēmas uzstādīšana Viesītes novada Elkšņu, Rites, Lones ciemos un Viesītes pilsētā”, 2017.gada 13. jūnijā tika noslēgts līgums ar uzņēmumu SIA “Videoprojekts Baltija” par videonovērošanas sistēmas uzstādīšanu Viesītes novada  Elkšņu, Rites, Saukas ciemos un Viesītes pilsētā.  

Projekta “Videonovērošanas tīkla izveide Viesītes novadā” vispārējais mērķis ir sakārtot publisko ārtelpu, lai uzlabotu iedzīvotāju drošību Viesītes novadā un līdz ar to lauku partnerības “Sēlija” teritorijā. Projekta konkrētais mērķis ir izveidot videonovērošanas tīklu uzstādot 13 videonovērošanas kameras ar nepieciešamo aprīkojumu Elkšņos, Lonē, Ritē un Viesītē. Projekta rezultātā izveidots videonovērošanas tīkls – vienota sistēma, kas pārklāj visu novada teritoriju, līdz ar to mērķis ir sasniegts. Videonovērošanas kameras ir uzstādītas adresēs: Pagastmāja, Elkšņi, Elkšņu pagasts, Rites pamatskola, Rites pagasts, Druviņas 8, Rites pagasts, Pagastmāja, Lone, Saukas pagasts, Smilšu iela 39,  Viesīte, Kaļķu iela 12, Viesīte, Brīvības  iela 33a, Viesīte. Plānotais projekta īstenošanas laiks sākotnēji bija plānots no 2017.gada 1.septembra līdz 2018.gada 30.aprīlim, bet pateicoties veiktajam iepirkumam, aktivitātes ir pabeigtas ātrāk. Projekta attiecināmās izmaksas ir EUR 10708.50, tai skaitā EUR 9637.65 ir publiskais – ELFLA finansējums, savukārt EUR 1070.85 ir pašvaldības līdzfinansējums.

Autors: G. Dimitrijeva, Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja
Avots: viesite.lv

Jūs varētu interesēt:

Videonovērošanas iekārtu iegāde un apkalpošana Dobeles novadā

22.aprīlī 2017

Pilsētas, Reģioni

Dobeles novada pašvaldības pašvaldības administrācija 2017.gada aprīlī veica iepirkuma procedūru “Videonovērošanas sistēmu apkalpošana Dobeles pilsētā un Dobeles novada pagastos, un videonovērošanas iekārtu iegāde, piegāde un uzstādīšana (pēc nepieciešamības) saskaņā ar tehnisko specifikāciju, un iepirkuma nolikuma noteiktajiem nosacījumiem.”. Līgums par šiem pakalpojumiem tika noslēgts SIA “Videoprojekts Baltija”. Informācija par iepirkumu: šeit!

Videoprojekts Baltija

Iecavā uzstādītas astoņas videonovērošanas kameras

25.jūlijā 2015

Reģioni

Iecavā 20. jūlijā sešās iedzīvotāju blīvi apmeklētās vietās tika uzstādītas astoņas videonovērošanas kameras. Divas kameras atrodas Iecavas novada domes iekšpagalmā un divas Iecavas estrādē. Pa vienai kamerai ir izvietots Iecavas tirgū, pie Pārupes gājēju tilta, stāvlaukumos Rīgas ielā 35 un pie Iecavas evaņģēliski luteriskās baznīcas. Tiks uzstādītas arī zīmes, kas norāda uz to, ka notiek …