Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Dārgo, Klient!

Mēs vēlamies pateikt Jums PALDIES!
Paldies par uzticēšanos, novērtējumu, pieredzi un paldies par līdzšinējo, kā arī nākotnes sadarbību!

Šeit, uzņēmumā, ļoti augstu vērtējam Jūsu dotās iespējas mums darīt lietu, ko mīlam, un aizvien celt savu profesionalitātes un kvalitātes līmeni, darbojoties Jūsu uzņēmumos un novados.

Mūsu ikdienas lielā rūpe ir un paliek apmierināts klients. Tāds klients, kurš ieteiks mūsu darbus tālāk – saviem draugiem, partneriem, kaimiņiem un pārējiem.

Esam tie, kuri vēlas, lai darbi runā skaļāk par vārdiem un tiecamies būt tādi, kurus novērtē klienti, nevis slavējams sevi paši!

2021.gads ir bijis jaudīgs un izaicinājumiem bagāts – tā ietvaros esam audzējuši un stiprinājuši savu partneru tīklu visā Latvijā, lai nokļūtu pie Jums iespējami ātri.

Tā pat esam meklējuši un atraduši produktus un pakalpojumus, ar kuru palīdzību pārklājam aizvien lielāku mūsu klientu vēlmju un vajadzību klāstu drošas darbošanās virzienā.

Esam ieklausījušies, mācījušies un auguši, lai arī turpmāk Jums piedāvātu labāko un vērtīgāko, kas mums ir – mūsu laiku un zināšanas.

Novēlam, lai 2022.gads atnes Jums jaunas un atraktīvas iespējas, kurām ķerties klāt ar mirdzošām acīm un baudīt gandarījumu tad, kad ir paveikti labi un lieli darbi!

 

Uz sadarbību vērsti,

Videoprojekts Baltija komanda

Jūs varētu interesēt:

AgroPlatforma podkāstā drošības sistēmu padomi

17.novembrī 2021

Reģioni, Risinājumi, Uzņēmumi

Videoprojekts Baltija tehniskais direktors Edgars Kazulis viesojas AgroPlatforma podkāstā, lai dalītos ar uzņēmuma pieredzi un ieteikumiem drošības sistēmās. Apspriedām tādu lauksaimiekiem un uzņēmējiem noderīgu informāciju kā: Cik aktuāli ir drošības risinājumi lauksaimniecības uzņēmumos? Spilgtas epizodes, kas ir atrisinātas ieviešot drošības sistēmas Kuri ir Latvijas nedrošākie reģioni, kuros stipri jāpiedomā par drošības risinājumiem? Ar ko Videoprojekts …

Videonovērošanas un drošības sistēmu vadības programmatūras

02.novembrī 2021

Risinājumi

Videoprojekts Baltija piedāvā dažādu ražotāju daudzfunkcionālas videonovērošanas un drošības sistēmu vadības programmatūras, dodot iespēju izvēlēties Jūsu drošības sistēmai piemērotāko risinājumu. Plaša spektra ražotāju videokameru, moduļu un ierīču pārvaldība, kā arī seju, transporta numurzīmju, konkrētu darbību atpazīšanas iespējas un analīze sniedz ievērojamu pievienoto vērtību. Luxriot EVO Saņemt piedāvājumu Luxriot Evo ir video pārvaldības sistēmas programmatūra, kurā …

Videonovērošana – investīcija, kas atmaksājas

22.oktobrī 2021

Risinājumi, Uncategorized

Videonovērošanas un drošības sistēmu tirgus pēdējos 15 gados piedzīvo stabilu izaugsmi. Lielākā izaugsme notikusi Ķīnā, kas šobrīd ir vadošais drošības sistēmu patērētājs un ražotājs pasaulē, nodrošinot līdz pat 40 % no kopējā patēriņa. Līdzīga situācija vērojama arī mūsmājās, proti, drošības sistēmu izmantošana kļuvusi par neatņemamu biznesa ikdienas sastāvdaļu, un to izmanto aizvien vairāk uzņēmumu vadītāju …