Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

TV3 Raidījums “Degpunktā” vēsta par kādu jaunieti, kuru Ropažu novada pašvaldības policija aizturējusi stiprā alkohola reibumā.

Ropažu novada pašvaldības policijas videonovērošanas centra darbinieks ar Sauriešos izvietotajām video kamerām piefiksējis kādu jauniešu trijotni, kas radījis aizdomas, ka pieturā sēdošās meitenes varētu būt piedzērušās, turklāt vēl vismaz caur kameras aci šķitis, ka visas trīs ir ļoti jaunas. Lai noskaidrotu, kas tad īsti noticis, uz šo kluso nostūri nosūtīta viena no tuvumā esošajām patruļām.

Policijas ekipāža fiksēja, ka notikuma vietā esošās personas ir nepilngadīgas un viena no meitenēm ir ļoti stiprā alkohola reibumā, kas varētu apdraudēt personu veselību, tāpēc nekavējoties tika izsaukta neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, kas meiteni nogādāja slimnīcā.

Par notikušo ir uzsākta administratīvā lieta un tāpēc, ka meitene ir tikai 13 gadus veca, atbildība par to jāuzņemas vecākiem, kuriem nu priekšā lietvedība ar policijas darbiniekiem un nonākšana sociālā dienesta un bāriņtiesas redzeslokā.

Likumsargi norāda, ka šādi gadījumi netiek fiksēti bieži, tomēr atgādina vecākiem pievērst uzmanību tam, kādas darbības veic un kādā sabiedrībā uzturas viņu bērni.
Vairāk uzziniet “Degpunktā” sižetā:

 

“Degpunktā” sižeta autori: Miks Dūcis, Rihards Vīgants
Sižetā situāciju skaidro: Arvils Baumanis, Ropažu novada pašvaldības policijas administratīvās nodaļas priekšnieks

Videoprojekts Baltija komanda jūtas gandarīta par katru situāciju, kurā iespējama nodarījumu vai notikumu atklāšana un iespējamā risinājuma meklēšana, sadarbībā ar kādu no pašvaldībām, kurā esam piedalījušies drošības un videonovērošanas infrastruktūras izveidē un ieviešanā.

Jūs varētu interesēt:

Augstas izšķirtspējas novērošanas video – šodienas nepieciešamība

21.februārī 2022

Pilsētas, Reģioni, Risinājumi

Drošības un novērošanas tehnoloģijas nekad nav bijušas labākas, kā šobrīd, taču joprojām ir daudz incidentu, kur nekvalitatīvs un graudains novērošanas video attēls draud izgāzt izmeklēšanu. Eksperti runā, ka novecojušas vai nepietiekamas jaudas iekārtas var fiksēt noziegumu, bet ne atpazīt noziedzniekus. Katru gadu policija visā pasaulē savāc miljoniem stundu video pierādījumu, sākot no novērošanas sistēmām banku …

Gadumijas vēlējums

22.decembrī 2021

Pilsētas, Reģioni, Uzņēmumi

Dārgo, Klient! Mēs vēlamies pateikt Jums PALDIES! Paldies par uzticēšanos, novērtējumu, pieredzi un paldies par līdzšinējo, kā arī nākotnes sadarbību! Šeit, uzņēmumā, ļoti augstu vērtējam Jūsu dotās iespējas mums darīt lietu, ko mīlam, un aizvien celt savu profesionalitātes un kvalitātes līmeni, darbojoties Jūsu uzņēmumos un novados. Mūsu ikdienas lielā rūpe ir un paliek apmierināts klients. …

AgroPlatforma podkāstā drošības sistēmu padomi

17.novembrī 2021

Reģioni, Risinājumi, Uzņēmumi

Videoprojekts Baltija tehniskais direktors Edgars Kazulis viesojas AgroPlatforma podkāstā, lai dalītos ar uzņēmuma pieredzi un ieteikumiem drošības sistēmās. Apspriedām tādu lauksaimiekiem un uzņēmējiem noderīgu informāciju kā: Cik aktuāli ir drošības risinājumi lauksaimniecības uzņēmumos? Spilgtas epizodes, kas ir atrisinātas ieviešot drošības sistēmas Kuri ir Latvijas nedrošākie reģioni, kuros stipri jāpiedomā par drošības risinājumiem? Ar ko Videoprojekts …